Як вибрати ламінат?

Як вибрати ламінат?

У цій статті ми намагатимемося дати компетентні поради та вичерпну відповідь на питання «Як правильно вибрати ламінат?». При покупці ламінату в першу чергу варто відштовхуватися від такого показника, як інтенсивність навантаження на підлогу у приміщенні, відповідно, це визначає клас використання покриття.

31 клас призначений для використання у комерційних приміщеннях з низькою інтенсивністю навантажень. Якщо ви вибираєте ламінат для житлової квартири, найкраще використовувати цей клас у спальній кімнаті.

32 клас можна укладати у житлових приміщеннях у будь-яку кімнату; в офісному приміщенні він може витримати середню інтенсивність навантажень до 5 років.

33 клас ламінату прослужить довгі роки та збереже свій привабливий зовнішній вигляд. Цей клас відмінно підійде для комерційних приміщень з високою інтенсивністю навантажень.

34 клас ламінату говорить про його високий рівень технічних характеристик, його використовують за умов найвищої інтенсивності навантажень.

Наступний критерій - вологостійкість та водостійкість покриття, що ламінує. Якщо замки оброблені воском, а нижній шар панелі додатково оброблений вологостійким шаром, це явна ознака водостійкості ламінату. Про це виробник обов'язково має зазначити на упаковці.

Тип з'єднання замків та товщина панелі

Перед тим як вибрати ламінат для будинку або для офісного приміщення, зверніть увагу на тип з'єднання і товщину панелей. Панелі ламінату зі з'єднанням “Click” замикаються між собою за допомогою шипа та паза кутом 45°, а тип з'єднання “Lock” - вбивні, пластини з'єднують та добивають для з'єднання по ширині.

Чим товстіший ламінат, тим простіше його класти, тим якіснішими будуть з'єднання замків і вище буде звуко- та теплоізоляція.

Як правильно вибрати ламінат та колір покриття?

Світлі тони покриття підійдуть для квартири і зроблять інтер'єр затишніше. Червоні тони візуально зігріють холодну кімнату, темна ламінована підлога рекомендується для приміщень у стилі в стилі хай-тек. Також ви можете підібрати колір покриття для підлоги, орієнтуючись на колірну гамму міжкімнатних дверей.